مشاوره و ساماندهی مراکز بایگانی اسناد

اسکن اسناد و مدارک پرسنلی

ورود اطلاعات اسناد و پرونده ها

A0-A4 اسکن اسناد و مدارک

نرم افزار مدیریت و آرشیو اسناد

اسکن اسناد و مدارک پزشکی چیست؟

امروزه سازمان هایی که خدمات درمانی به بیماران ارائه میکنند(بیمارستان ها،مراکز جراحی، مطب های خصوصی، دندانپزشکان، مراکز تصویربرداری، آزمایشگاه ها و سایر مراکز درمانی) بر اساس فعالیت و خدماتی که به بیماران ارائه می کنند، اسناد و مدارک خاصی را تولید می کنند. در اصطلاح به آن اسناد و مدارک پزشکی یا اسناد و مدارک بیماران می گویند.

با توجه به افزایش مراجعه بیماران به مراکز خدمات درمانی که منجر به افزایش تولید اسناد و مدارک پزشکی می گردد، مراکز خدمات درمانی نیاز دارند که سوابق پزشکی بیماران خود را اسکن نمایند و این اسناد و مدارک پزشکی را در نرم افزار بایگانی اسناد و مدارک پزشکی نگه داری نمایند.

عدم وجود یک آرشیو دیجیتال اسناد و مدارک پزشکی، مراکز خدمات درمانی به خصوص بیمارستان ها را با مشکلاتی رو به رو می کند که برخی از این مشکلات شامل موارد زیر می باشد:

مفقود شده یک برگ از پرونده پزشکی یا کل پرونده یک بیمار، از بین رفتن پرونده های قدیمی بیماران با گذشت زمان، در دسترس نبودن داده ها و اطلاعات از پرونده های پزشکی و …

تیم اسکن اسناد و مدارک یگانه:

با توجه به این مشکلات و ابلاغیه معاونت درمان به بیمارستان ها و مراکز درمانی درباره لزوم راه اندازی آرشیو دیجیتال اسناد و مدارک پزشکی، شرکت نرم افزاری یگانه بر آن شد تا با تشکیل یک تیم حرفه ای و با تجربه اقدام به ارائه خدمات اسکن اسناد و مدارک پزشکی به بیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی بنماید.

این تیم حرفه ای با حضور در محل بیمارستان ها و سایر مراکز خدمات درمانی اقدام به اسکن اسناد و مدارک پزشکی بیماران، اسکن اسناد و مدارک اسناد حقوقی، اسکن اسناد و مدارک مالی و… می نماید.

ارائه خدمات اسکن اسناد و مدارک بیماران شامل: لاغرسازی اسناد و مدارک پزشکی بیماران، مرتب سازی پرونده های بایگانی قدیمی، اسکن اسناد و مدارک پزشکی قدیمی، ورود اطلاعات پرونده های پزشکی بیماران به نرم افزار آرشیو اسناد یگانه یا نرم افزار HIS بیمارستانی می نماید.

تیم حرفه ای خدمات اسکن اسناد و مدارک یگانه با ارائه آموزش در خصوص شیوه های نوین آرشیو پرونده های و مراکز بایگانی به پرسنل خود، نسبت به تامین امنیت اسناد و پرونده های بیماران متعهد می باشد.

همچنین در حین اجرای پروژه این اطمینان را به مراکز درمانی می دهیم که هرگز کیفیت انجام کار را فدای مدت زمان اجرای پروژه اسکن اسناد و مدارک نخواهیم کرد.

مزایای خدمات اسکن اسناد و مدارک پزشکی :

كاهش حجم بايگاني فیزیکی

اسکن اسناد و مدارک به شما این امکان را می دهد که بتوانید از فضای محل بایگانی بهینه تر استفاده کنید.

مديريت دسترسی و بايگاني

نحوه كنترل و مديريت دسترسی پرسنل به اسناد و مدارک و پرونده های پزشکی بسیار مهم است با استفاده از نرم افزار آرشیو اسناد مدارک پزشکی یگانه این مهم محقق می شود.

جستجوی سریع

در نرم افزار آرشیو اسناد مدارک پزشکی یگانه امکان جستجوی سریع بر روي متن اسناد و مدارک فراهم گردیده است و به شما کمک می کند در زمان کوتاهی به پرونده های قدیمی بیماران دسترسی داشته باشید.

افزایش امنیت اسناد و مدارک

حفظ امنیت اسناد و مدارک پزشکی جزو تعهدات تیم اسکن اسناد و مدارک یگانه می باشد. با استفاده از شیوه های نوین بایگانی اسناد و مدارک و تهیه فایل پشتیبان از اسناد اسکن شده امنیت اسناد و مدارک تامین می گردد.

سهولت دسترسی به اسناد و مدارک

با استفاده از آرشیو اسناد و مدارک تحت وب یگانه می توانید در هر زمانی و در هر نقطه مکانی به اسناد، مدارک و پرونده های زشکی بیماران خود دسترسی داشته باشید.

افزایش کارایی و بهره وری

افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات پرونده های قدیمی بیماران، حفظ امنیت اسناد و مدارک، استفاده بهینه از محل بایگانی اسناد و مدارک و … کارایی و بهره وری پرسنل را افزایش خواهد داد.

حفظ محیط زیست

تیم اسکن اسناد و مدارک یگانه با اسکن پرونده های قدیمی پزشکی و راه اندازی آرشیو دیجیتال پرونده های بیماران به کاهش مصرف کاغذ و کاهش قطع درختان کمک می کند.

فرایند اسکن اسناد و مدارک پزشکی توسط تیم حرفه ای یگانه

فرایند اسکن اسناد: تیم شرکت نرم افزاری یگانه با استفاده از نیرو های مجرب و آموزش دیده اقدام به اجرای پروژه های اسکن اسناد و برگه ها،اسکن پرونده های قدیمی، اسکن اسناد مالی، اسکن اسناد فنی، اسکن اسناد و مدارک پزشکی، اسکن تصاویر رادیولوژی، لاغر سازی پرونده ها، اسکن کتاب، اسکن نقشه، ورود اطلاعات اسناد و مدارک و رقومی سازی آنها در محل کارفرما می نماید.
مراحل اسکن اسناد و مدارک - آماده سازی اسناد

مرحله اول:

آماده سازی و پاکسازی اسناد

این مرحله که به آن لاغر سازی پرونده ها نیز گفته می شود شامل: باز کردن تای برگه ها و صاف نمودن خم شدگی اوراق، جدا نمودن منگه و گیره از روی اوراق، جدا نمودن برگه های تکراری از پرونده و…

مراحل اسکن حرفه ای اسناد و مدارک - اسکن اسناد و مدارک چیست؟

مرحله دوم:

اسكن حرفه ای اسناد و مدارک

تمام اسناد و مدارک در حین انجام عملیات اسکن تمیزکاری صورت می گیرد. در این مرحله چند نمونه تصویر از اسناد و مدارک با کیفیت و حجم های مختلف گرفته می شود و با تایید کارفرما یکی از این کیفیت و حجم ها انتخاب می شود.

مراحل اسکن حرفه ای اسناد و مدارک - اسکن حرفه ای برگه و اسناد و مدارک

مرحله سوم:

اصلاح و ویرایش تصاویر

اسناد و مدارک پس از اسکن بررسی می شوند و برخی اقدامات روی آنها انجام می شود: حذف تصاویر تکراری و اضافی، بهبود کیفیت تصاویر اسکن شده، از بین بردن جای سوزن منگنه و …

اسکن اسناد و مدارک پزشکی - ورود اطلاعات و رقومی سازی اسناد اسکن شده

مرحله چهارم:

ورود اطلاعات اسناد و مدارک

برای دسترسی و جستجوی سریع کاربران به اسناد اسکن شده، فیلد های اطلاعاتی اعلام شده توسط کارفرما از اوراق اسکن شده استخراج می شود به نرم افزار آرشیو مستندات انتقال داده می شود.

اسکن حرفه ای نقشه - اسکن حرفه ای اسناد و مدارک مالی

مرحله پنجم:

تهيه نسخه پشتيبان

پس از اتمام اسکن اسناد و اوراق و اتمام ورود اطلاعات در نرم افزار مدیریت اسناد، شرکت نرم افزاری یگانه اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از اسناد و اطلاعات بر روی هارد دیسک می نماید و در انتهای پروژه در اختیار کارفرما قرار می دهد.

جلسه مشاوره و اعلام قیمت

برگزاری جلسه مشاوره و دریافت قیمت و زمان انجام پروژه اسکن اسناد و مدارک شماره تماس خود را وارد نمایید.

نمونه کار اسکن حرفه ای اسناد پزشکی و آرشیو دیجیتال

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری یگانه می باشد.