• مشاهده ویدیو
  • دریافت کاتالوگ
  • درخواست دمو
  • مشتریان ما

پشتیبانی

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش یگانه یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات مورد نیاز، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از محصولات یگانه را فراهم کنیم.

تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب‌‌وکارهای گوناگون، در اختیار ما قرار گیرد. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‌های روز که همواره مورد توجه شرکت یگانه بوده، به ما کمک می‌کند تا خدمات کامل و مؤثری از محصولات نرم افزاری خود ارائه کرده، و شما را در بالابردن بهره‌وری کسب‌وکارتان یاری کنیم.

ارتباط کاربران از کانال های مختلف

به محض تماس مشتری و درخواست ارائه خدمات، بصورت در لحظه اقدام به رفع ایرادات یا ابهام مشتری از طریق ارتباط تلفنی یا اتصال از راه دور به سیستم مشتری می گردد و حتی در صورتی که درخواست خاصی داشته باشد می‌تواند از طریق یکی از درگاه‌های ارتباطی مانند ایمیل، پورتال مشتریان و نامه، مورد خود را به واحد پشتیبانی گزارش نماید تا حواب بگیرید.

دریافت نقطه نظرات کاربران و بروز رسانی نرم افزار

تلاش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات ارایه شده به مشتریان برای افزایش رضایت‌مندی با ایجاد بانک پیشنهادات و نظرات کاربران در جهت توسعه هر کدام از نرم افزارها که بطور متوسط هر شش ماه نسخه جدید نرم افزار قابل ارائه می باشد و همچنین مشتریان ما ازطریق ایمیل و پرتال مشتریان یگانه ، از تاریخ ارائه نسخه و امکانات جدید نرم افزار ها به همراه آموزش آخرین تغییرات در نرم افزار ها مطلع خواهند شد.

برگزاری کلاس های بازآموزی راهبری و کاربردی

برگزاری کلاس های آموزشی مجدد ، بعلت پیشرفت کار و استقرار کامل تر نرم افزار و یا حتی ورود کاربران جدید به سازمان شما، برای بازآموزی نرم افزار توسط کارشناسان واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش یگانه امکان‌پذیر می باشد.

سرکشی دوره‌ای

پس از پایان فرایند پیاده سازی و استقرار نرم افزار ممکن است نیاز باشد به سازمان مشتری مراجعه و از نحوه استفاده کاربران از نرم افزار بازدید شود، همچنین ممکن است بازدید مذکور بدون درخواست کاربران صورت پذیرد تا ضمن شناسایی مسائلی که خود کاربران نیز از آنها بی‎اطلاع هستند نسبت به ارائه راهکار و یا رفع آن اقدام شود.

تهیه نسخه پشتیبان

تهیه دستور العمل نسخه پشتیبان براساس میزان کارکرد نرم افزار ها و آموزش های لازم درخصوص برنامه زمانبندی پشتیبان گیری دوره ای و بازیابی بانک اطلاعاتی و همچنین نحوه نگه داری کپی نسخه پشتیبان به مدیر سیستم ارائه خواهد شد.

برقراری ارتباط با سایر نرم افزار ‌ها

در هر سازمان ممکن است نیاز به ارتباط بین نرم‌افزارهای یگانه با سایر نرم‌ افزارهای سازمان احساس شود در اینصورت کارشناسان پشتیبانی یگانه می توانند ضمن ارائه راهکارهای مناسب، از فناوری وب سرویس به عنوان راهکاری مناسب استفاده نمایند.